כל משרד צריך שיהיה בו ריהוט משרדי איכותי ומקצועי, על מנת לאפשר לעובדים לעבוד בצורה יעילה ובטיחותית. בחירת הריהוט למשרד עלולה להיות משימה לא פשוטה, היות ומדובר על כמויות עצומות של סוגי ריהוט שונים הקיימים היום בשוק. ניתן לבחור ריהוט יוקרתי ומשובח, או לחילופין ריהוט פשוט ולא איכותי במיוחד. אך כל בעל עסק יודע שמי שמנסה לחסוך כמה שקלים בזמן הווה, עלול למצוא את עצמו משלם על כך ביוקר בעתיד. לכן תמיד עדיף להשקיע בריהוט איכותי ומקצועי, על מנת שיחזיק מעמד לאורך זמן ולא ישבר או יינזק מכל שטות. חברת קיוביק מציעה ריהוט משרדי איכותי ומקצועי לכל חברה ולכל בעל עסק. מדובר על חברה המספקת הן ריהוט משרדי חדש והן ריהוט משרדי יד שניה. בשני המקרים מדובר על שולחנות, כיסאות, ארונות ועוד – מהאיכותיים והמעוצבים ביותר בשוק. 

 

מדוע כדאי לרכוש ריהוט משרדי יד שניה?

היום בעולם המודרני המודעות לאיכות הסביבה הולכת וגוברת, ועמה גם המגמה הירוקה שמתחילה להשתלט על כל תחומי החיים. ניתן לראות יותר ויותר אנשים ממחזרים בקבוקים, נייר, זכוכית ועוד. ולכן אין זה מפתיע כי חברות רבות בוחרות לקדם את המגמה הירוקה, ולבחור לרכוש ריהוט משרדי יד שניה במטרה לחסוך בכריתת עצים מיותרת, ולמעשה לעשות שימוש מחודש בפרטי ריהוט שונים. חברת קיוביק מציעה ללקוחותיה ריהוט איכותי ובטיחותי מיד שניה, כאשר פרטי ריהוט אלו נרכשים על ידי החברה מכונסי נכסים וחברות אחרות שפשטו את הרגל. כל פרטי הריהוט עוברים חידוש וליטוש היכן שצריך, ולמעשה מגיעים כמו חדשים ללקוח. מעבר לשמירה על כדור הארץ, מדובר כמובן גם בחיסכון כספי. במקום לרכוש מאה יחידות של כיסאות משרדיים חדשים, ניתן לרכוש כיסאות יד שניה ובכך לחסוך כמחצית מהמחיר. חשוב לציין כי חברת קיוביק מאפשרת את התאמת הריהוט לצרכי הלקוח, כולל צביעה מחדש ופרזול במקרה הצורך. כך שהלקוח נהנה מריהוט משרדי מחודש המגיע בעיצוב לפי התאמה אישית ובמחיר חסר תקדים.

כל מה שחשוב לכם לדעת לגבי ריהוט משרדי

כאמור, היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב ומגוון של פריטי ריהוט שונים המתאימים למשרד. כל מי שחיפש אי פעם כיסא משרד, בוודאי נתקל בשפע עצום של דגמים שונים. ניתן לבחור כיסא משרדי למשל, במגוון רחב של גדלים, צבעים, טקסטורות וכמובן מחירים. כל חברה צריכה לעשות חישוב לגבי התקציב שהיא מוכנה להשקיע בריהוט המשרד, היות והמחירים נעים בטווח רחב ומגוון למדי. כמו שניתן למצוא מגוון עצום של כיסאות משרדיים, כך גם מצוי שפע שלם של שולחנות שונים, ספריות, ארונות ציוד ועוד. חשוב לשים לב לחומרי הגלם מהם עשוי הריהוט, היות ולא פעם איכות הרהיט תלויה בסוג החומר שממנו הוא עשוי. ניתן למצוא שולחנות עץ למשל העשויים מעץ מלא, שולחנות אלו יהיו איכותיים יותר ויחזיקו מעמד לאורך שנים. אך החיסרון העיקרי של שולחנות אלו הוא המחיר הגבוה יחסית, ולכן חברות רבות מעדיפות לבחור דגמים זולים ונגישים יותר.

לסיכום, כאשר מדובר על ריהוט משרדי, מדובר על שפע עצום של מבחר הקיים היום בשוק.  ניתן למשל לבחור כיסא משרדי פשוט וזול, ובכך לחסוך לא מעט כסף. מצד שני, מי שמעוניין להשקיע בעובדים שלו, ייאלץ לרכוש כסאות משרדיים איכותיים וארגונומיים, על מנת להבטיח את נוחות העובדים ובכך לאפשר להם לעבוד בצורה יעילה ונעימה יותר. חברת קיוביק מציעה ללקוחותיה מבחר עצום של ריהוט משרדי מגוון. ניתן להזמין ריהוט חדש לפי התאמה אישית, או לחילופין לרכוש ריהוט יד שניה שעבר חידוש ועיצוב מחדש.