שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

ארון משרדי

משרד מאורגן הוא משרד יעיל, והתוצאות שיביא יהיו טובות יותר. ארון משרדי הוא ההמלצה הטובה ביותר עבור משרדים השואפים להצלחה וסדר, מכיוון שמדובר בסופו של דבר בריהוט שעובד עבורם. למה הכוונה? מלבד היותם פריט עיצובי בלתי נפרד מחלל המשרד, הארונות המשרדיים מספקים פתרונות אחסון וסדר למסמכים חשובים, כספים אם יש, ושאר ציוד שדרוש לעובדי המשרד על מנת לבצע את עבודתם כהלכה.

ארון משרדי לכל מטרה

כל חברה או משרד זקוקים לו; ארון משרדי מתפקד כחלל אחסון נוח למדי, והוא מגיע בגדלים רבים המתאימים באופן מושלם לצרכי כל משרד, בהתאם להיקף העבודה. עניין נוסף שיש לשקול בבחירת הארונות למשרד שלכם, הוא המיקום; האם מדובר בארונות שיוצבו בתוך משרד או בסמוך לעמדת הקבלה למשל? וכמובן – הצבע. כשבעלי עניין מגיעים אליכם, הם בוחנים אתכם; הסדר והניקיון, וכמובן העיצוב. משרד המעוצב למשעי מראה על רציניות ומקצועיות. לכן, שאפו לצבעים אחידים ולא חזקים מידי בעיצוב המשרד שלכם.

בהמשך לנושא הסדר והניקיון; כפי שכבר הוזכר לעיל, ארונות משרדיים הם מבין הפתרונות הנפלאים ביותר לאחסון המסמכים והציוד של המשרד שלכם:

  • הפרדה בין חללים – ישנם משרדים גדולים בהם כל המחלקות מרוכזות בחלל אחד. על מנת ליצור הפרדה כלשהי, משרדים רבים בוחרים להציב ארונות לא גבוהים מידי בין כל מחלקה, כך שבסופו של דבר מתקבלים חללים מופרדים, בחלל אחד ענק! ארונות אלו יהיו מעוצבים באלגנטיות על מנת שלא ליצור מראה גס מידי, אלא של עיצוב מקורי ומושקע.
  • אחסון – ארונות אחרים מטרתם לאחסן בלבד; בין אם מדובר בניירת, ציוד, תיקיות, ושאר עניינים הנדרשים על מנת שהעבודה במשרד תתבצע באופן שוטף.

 

פתרונות משרדיים מקוריים רק אצל קיוביק

לא משנה אם מדובר במשרד עורכי דין או משרד פרסום, עליכם לזכור כי הריהוט המוצב אצלכם במשרד הוא גם כרטיס הביקור שלכם, והוא הדבר הראשון שבעלי העניין שמגיעים אליכם נתקלים בו. כבעלי עסק, אתם כבר יודעים שאין שני לרושם ראשוני, ולכן ברצונכם להחזיק בטוב ביותר אצלכם בעסק, לא רק עבור בעלי העניין החיצוניים אלא גם עבור העובדים שלכם. עובד שמרוצה ממקום העבודה שלו, יעבוד טוב יותר ובסופו של דבר גם התפוקה שלכם תצמח!

אנחנו בקיוביק דוגלים בשמירה על איכות הסביבה. מה זה אומר בעצם? חלק מהרהיטים שלנו מגיעים מחברות וארגונים המבקשים להפטר מהציוד הקיים שלהם מכל סיבה שהיא. לאחר שאנו אוספים אלינו את הרהיטים (שלפעמים אגב, הם במצב חדש לחלוטין) אנו משפצים ומשדרגים אותם לייצור פריט חדש לחלוטין! יש שניה היא לא מילה גסה, ולכן אנחנו בקיוביק מזמינים אתכם להגיע ולהיווכח בעצמכם בכוחה של עבודה מקצועית ואיכותית.

מוצרים מקושרים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל