שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00 | כתובתנו החדשה - דן 3, יבנה.

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

חידוש רהיטים מעץ

ברוב הפעמים, לרהיטי העץ הנמצאים בבית שלכם, ובמיוחד לאלו הנמצאים שם במשך שנים, ישנו ערך היסטורי רב. לכן, רבים מחפשים אפשרות ליצירת חידוש רהיטים מעץ וכך לשמור את הרהיט לשנים נוספות. חידוש רהיטים גם מאפשר חסכון רב – במקום לרכוש רהיטים חדשים בכל פעם, ניתן לחדש את רהיטי העץ הישנים וכך לחסוך כסף רב. ישנם שלושה שלבים עיקריים שאותם מבצעים בכדי לחדש רהיטים בצורה טובה, מקורית ואיכותית, צורה שתעניק לרהיט פנים חדשות לחלוטין.

שלב ראשון – ניקוי

השלב הראשון שיש לבצע בכדי לבצע חידוש רהיטים בצורה טובה הוא ניקוי. יש לנקות את הרהיט מהחומרים הקודמים שהיו עליו כמו פורמייקה, לכה וכד', לנקות אותו מלכלוך שהצטבר עליו ולחדש את העץ. כיום ניתן למצוא חומרים רבים המסייעים לביצוע חידוש רהיטים בצורה טובה ומאפשרים ניקוי של הרהיט באופן ייסודי. חומרים אלו מרככים את העץ, ממיסים את החומרים שעליו, מחטאים את העץ ומנקים אותה בצורה טובה. לאחר הניקוי בעזרת החומרים הללו יש לשטוף את הרהיט וליבש אותו. שלב זה הינו קריטי וחשוב מאוד, חידוש רהיטים מעץ ללא ניקוי מוקדם עלול להביא לתוצאה שאינה טובה ולהרוס את הרהיט.

שלב שני – שיוף

השלב השני בתהליך חידוש רהיטים מעץ הוא השיוף. לאחר הניקוי של הרהיט והייבוש שלו יש לשייף את הרהיט בעזרת משייף ייעודי ולהוריד את השכבה העליונה של הרהיט, זו שנפגעה עם השנים מלכלוך או פגעי מזג אוויר. בעת חידוש רהיטים מעץ שלב השיוף הינו חשוב מאוד שכן הוא מעניק לרהיט שטח חלק יותר, נעים למגע ונוח לעבודת החידוש.

שלב שלישי – צביעה ושימון

השלב האחרון בתהליך חידוש רהיטים מעץ הוא צביעה ושימון של הרהיטים. כיום ניתן למצוא בחנויות המתמחות עשרות סוגים של צבעי עץ מיוחדים ולבחור את הצבע המתאים ביותר, הצבע שישלים את תהליך חידוש רהיטים מעץ בצורה טובה ויעניק לרהיט מראה מחודש ויפה. חשוב להשתמש בצבע המגן על הרהיט מפני פגעים של מזג האוויר ומדגיש את הנתונים הטבעיים של העץ. לאחר צביעת הרהיט, בכדי להשלים את מלאכת חידוש רהיטים מעץ יש לשמן את הרהיט, השימון מעניק לו מראה מבריק וחדש ומגן עליו מפני שריטות ושחיקה.

מוצרים מקושרים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל