שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

יד שניה רהיטים

יד שניה רהיטים -הרבה מאוד בעלי משרדים ועסקים מחפשים לרכוש ריהוט משרדי וריהוט משלים למשרד ונדהמים מהמחירים המופרזים והמופקעים המבקשים מהם. קיוביק מציעה לכם לרכוש את הציוד המשרדי שאתם צריכים במחירים מתאימים והגיוניים ביד שנייה.

כמו מכוניות חדשות- פעמים רבות אתם משלמים סכום גדול נוסף רק בגלל העובדה שהמוצר חדש, שבדיעבד ישנם פריטים אשר השתמשו בהם והם כמעט חדשים לכל דבר והמחיר שלהם צונח בהרבה ואתם מרוויחים ציוד איכותי במחירים נמוכים בהרבה. זה קורה מפני שלאחר שימוש בריהוט כלשהו השווי שלו צונח משמעותית. חברות אשר רוכשות יד שניה רהיטים, מנקות ומשפצות אותם בצורה איכותית ומצוינת ומציעות לכם לרכוש מגוון רהיטים בלי לשבור תוכנית חיסכון!

במיוחד ליזמים ועסקים מתחילים שיש להם תקציב מוגבל אין את האפשרות או הצורך לקנות ריהוט חדש לגמרי וזוהי אלטרנטיבה טובה מאוד בשבילם- הם רוכשים את הציוד שהם צריכים וחוסכים המון כסף בדרך שישמש אותם לדברים חשובים יותר. הדבר נכון לכל עסק שהוא או אדם פרטי אשר רוצה לחסוך המון כסף ברכישת ריהוט יד שנייה מחודש כמו חדש רק במחיר נמוך בהרבה.

ישנם אנשים אשר נוטים לחשוב כי ריהוט משומש הוא פחות טוב ואיכותי מאשר ציוד חדש. מחשבה זו מוטעית מפני שהתקינות של הריהוט אינה פחותה ואין שום נזק שנגרם לו שאמור להרתיע אנשים מרכישתו . נוסף לכך, הריהוט עובר שיפוץ לפי הדרישות והצרכים שלכם- אתם יכולים להתאים אותו בצורה המושלמת ובהתאמה אישית!

אם אתם רוצים לחסוך כסף בצורה חכמה מאוד- יד שניה רהיטים היא הפתרון בשבילכם. אתם רוכשים את הרהיטים שאתם צריכים למשרד או לבית שלכם במחירים הרבה יותר נוחים מאשר בחנות ומאפשרים לעצמכם לבזבז את הכסף שלכם על דברים חשובים בהרבה.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל