שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

כוננית

האם אי פעם קרה לכם שהגעתם למשרד כלשהו כלקוחות או כשותפים, ונאלמתם דום אל מול הבלגן והעומס שהתגלו מולכם? הקלסרים, המסמכים, הניירת – כולם מפוזרים ברחבי המשרד מהשולחנות ועד לרצפה. אתם מבינים, זו התוצאה אליה מגיעים משרדים שאינם מחזיקים בכונניות. כוננית היא פריט ריהוט מוכר גם בבתים פרטיים ובעיקר במשרדים, ומדובר למעשה במסגרת מעץ או מתכת, בתוכה מסודרים מדפים או מגרות. היא יעילה ביותר כשהמטרה היא לאחסן ציוד.

כוננית כפתרון אחסון מתקדם

בדומה לכל רכישה אחרת שאנו עומדים לבצע, גם לפני רכישת כוננית כדאי שנבחן מספר פרמטרים קריטיים; במשרד שלנו ובריהוט עצמו. במאמר זה נתייחס בעיקר לנקודות שהופכות את הכוננית החדשה שלכם לפרקטית, אך חשוב לציין – העיצוב לא פחות חשוב! זכרו להתאים את הכוננית שלכם לעיצוב הכללי של המשרד, כך שכל הפריטים ישתלבו זה בזה גם מבחינת הצבעים וגם מבחינת הגדלים, כך שבסופו של דבר תיצרו סגנון ברור למשרד שלכם.

כעת, לאחר שהבנתם את חשיבותו של העיצוב, נפרט את חשיבות הפרקטיקה:

  • גודל – האם החלל המיועד גדול מספיק עבור הריהוט שאנו זקוקים לו? עלינו לבחור בכוננית המאזנים בין גודל מספק לחלל שלנו, ובין היכולת לאחסן את הציוד שאנו צריכים לאחסן. חשוב שלא יתפסו יותר מידי מקום בחלל על מנת שנוכל להתנועע בחופשיות.
  • מבנה – כשמדובר במשרד, אין טעם בכוננית עם מגרה אחת או בכוננית שהמרווחים בין המדפים שלה קטנים מידי ולא מאפשרים אחסון של פריטים רבים. בחנו היטב את הכוננית שלפניכם לפני שאתם שולפים את הארנק.
  • חומר גלם – החומר ישפיע על איכות הריהוט. חומר איכותי משמעותו שאורך החיים של הרהיט יהיה ארוך יותר, ויחסוך לנו הוצאות מיותרות בעתיד.

 

כל הפתרונות למשרד שלכם במקום אחד

סוף סוף הגיע השעה להתחיל לעצב את המשרד שלכם בהתאם לטעמכם האישי. הקמת משרד כרוכה בהוצאות רבות, ולא תמיד בעלי העסקים ערוכים להוצאה מסוג זה. כאן אנו נכנסים לתמונה! קיוביק מובילה את ענף הריהוט המשרדי בארץ, ומבדילה את עצמה מכל השאר בשל הקונספט הייחודי שלה. לצד ריהוט חדיש, אנו מציעים גם רהיטים משומשים שעברו שיפוץ ושדרוג על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים, וגם בעיצוב אישי לפי דרישת הלקוח. כלומר, לא רק שבסופו של דבר תקבלו מוצר ברמה גבוהה, אלא גם במחיר שווה לכל כיס מכיוון שבכל זאת – מדובר ביד שניה. בנוסף לכך תוכלו להיות גאים בעצמכם, אתם רוכשים מוצר שיוצר מחומרים קיימים כך שבעצם, אתם מקדמים את איכות הסביבה. מה יותר טוב מזה? בואו להיות חלק מהמהפכה – עם הרהיטים הנפלאים של קיוביק.

מוצרים מקושרים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל