שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00 | כתובתנו החדשה - דן 3, יבנה.

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

כסאות משרדיים יד שניה

המצב הכלכלי בו שורר העולם בשנת 2013, המודעות הגוברת והולכת לחיסכון בכל פרט, הדרישה לחיות בסביבה ירוקה ופחות מזהמת והרצון לקנות כל דבר במחיר הכי משתלם, הביאו למגמה שצוברת תאוצה מיום ליום, מגמה של רכישת כיסאות משרדיים יד שניה במקום לקנות כיסאות חדשים. כיסאות יד שניה הם לאו דווקא כיסאות הנמכרים בשל פגם או איכות ירודה, לעיתים אנשים מוכרים כסאות משרדיים יד שניה כשהם במצב חדש לחלוטין רק בשל הרצון לשנות את עיצוב הבית או המשרד, וכך ניתן לרכוש כיסאות יד שניה במחיר זול מאוד, הרבה יותר זול מהמחיר המקורי של אותם כיסאות.

בחירת כסאות מיד שניה

כשרוכשים כיסאות יד שניה, מלבד המחיר ישנו עוד פרט חשוב מאוד שצריך לקחת בחשבון – הנוחות. כיסאות, ובפרט כיסאות המיועדים למשרדים, חייבים להיות נוחים, כאלה שניתן לשבת עליהם שעות ארוכות ומבלי לחוש כאבי גב. לכן, בכדי לבחור כסאות משרדיים בצורה הטובה ביותר יש לבצע מספר בדיקות חשובות:

לפני שבודקים אילו רהיטים יד שניה מוצעים למכירה מומלץ לבדוק מהם סוגי הכיסאות הטובים והנוחים ביותר. ברגע שתהיה לכם רשימה של הכיסאות הטובים ביותר, תוכלו לבדוק האם הם מוצעים למכירה בתור כיסאות יד שניה וכך לאתר את הטובים ביותר.

בעת בדיקת כיסאות יד שניה, במיוחד בעת בדיקה דרך האינטרנט, יש לבדוק את גודל הכיסא ולבדוק האם הוא אכן מתאים למקום בו הוא אמור להיות מוצב. כיום ניתן למצוא כיסאות במגוון רחב של גדלים ולכן יש לדאוג לכך שגודל הכיסא יתאים לכם, אל תתרשמו רק מהתמונה המצורפת לאותם כיסאות – לעיתים רבות היא מטעה. עדיף ואפילו מומלץ ביותר לשבת על הכסא ולהרגיש אותו למשך כמה דקות, בדיוק כשם שבוחרים נעלי ספורט.

בד הציפוי של הכסא ומצבו – הפרט השלישי שיש לבחון בעת רכישת כיסאות יד שניה הוא הבד ממנו עשוי הציפוי של הכסא וכמובן, המצב שלו. קודם כל, חשוב לבחור כיסאות מבד אוורירי ונושם שיהפוך את הישיבה על הכסא להרבה יותר נעימה, בייחוד בימי הקיץ. בנוסף, כשרוכשים כיסא חשוב לבדוק את מצבו של הבד, שהוא לא קרוע או משופשף ושהוא מודבק כראוי בכל הכיוונים.

אנו בקיוביק דיזיין, מרפדים את הכסאות המשומשים בבד חדש, כך שממש מקבלים כסא משומש במצב חדש. כמו כן, לכל כסא מחודש,משומש או חדש ישנה שנת אחריות מטעמינו. בכל תקלה או קלקול, אנו נתקן את הכסא בטווח של יום עבודה אחד.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל