שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

כסא מנהלים

כסא מנהלים איכותי ונוח ניתן יהיה למצוא בקלות בחברת קיוביק דיזיין בע"מ. חברתנו פעילה מזה שבע שנים בתחום ומספקת ריהוט משרדי הן חדש והן משומש בעבור לקוחותיה. תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי שלנו אשר ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה היעיל והאיכותי ביותר לכל צורך שלכם. כך למעשה נוכל להתאים בעבורכם את החבילה הכוללת את הפתרונות המשרדיים לשם עיצוב וריהוט של המשרד שלכם.

 

איך לבחור נכונה כסא מנהלים למשרד?

בין כלל הכסאות אשר מוצאים במשרד, בולט הוא כסא מנהלים. הכסאות הללו לרוב יהיו בעלי חזות מרשימה ומיועדים לרוב לבעלי תפקידים בכירים בחברה. רק לאחר שכלול של הנקודות הבאות ניתן יהיה להתמקד בחיפוש ולאתר ביעילות את הכסאות המתאימים לכם יותר מכל.

  • תמיכה לגב – חשוב לוודא כי הכסא אותו אתם בוחרים יוכל להעניק את התמיכה המתאימה והנכונה לגב כולו. החל מגב תחתון ועד לכרית תמיכה לצוואר. הדבר יאפשר ישיבה נינוחה גם בשעה שאתם נמצאים במשרד שעות ארוכות.
  • עיצוב אורתופדי – מלבד המשענת כסא מנהלים יכול להציע תמיכה מתאימה גם לידיים וישיבה במרחק מתאים מהרצפה. עיצוב מיוחד זה יוכל לסייע בשמירה על בריאות הגב שלנו ושמירה על יציבה נכונה.
  • סמל סטטוס – חשוב להבין כי הכסאות המיוחדים הללו ממלאים מספר תפקידים. העיצוב המרשים שלהם נועד גם ליידע את כל מי שבסביבה על המעמד והתפקיד הבכיר של האדם אשר הכסא שייך לו.

כיסא מנהלים

משקיעים בבריאות גם במרחב העבודה

מחקרים רבים הוכיחו כי ישיבה ממושכת עשויה לגרום לבעיות בריאותיות בגב וביציבה. בלא טיפול מתאים והתאמה של כסאות לישיבה הממושכת הדבר עשוי להוביל למצב בו תפוקת העובדים יורדת וכי הם מתחילים להיעדר עקב כאבים. על מנת למנוע את התופעה הזו מהרגע הראשון, ניתן יהיה לפנות אל חברת קיוביק דיזיין בע"מ ולהתאים את הכסאות הנוחים והמעוצבים ביותר למשרד שלכם ולרווחתם של כלל העובדים והמנהלים שבבית העסק. צרו קשר עוד היום ותוכלו לקבל את המענה המקצועי ביותר בעבור כל שאלה שעשויה להתעורר בנושא.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל