שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

אופן ספייס

מה הוא אופן ספייס, מה יתרונותיו ואיך נאבזר אותו?

אופן ספייס, הינו מונח המתאר עיצוב אדריכלי של חלל פתוח אשר לרוב משתייך לעיצוב משרדים. עבודה בחלל פתוח דורשת ציוד וריהוט משרדי מסוים, זאת על מנת שהעבודה תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר. את הריהוט המשרדי האיכותי ביותר במחירים משתלמים ניתן למצוא בחברת קיוביק דיזיין בע"מ. חברתנו פעילה בתחום מזה תקופה ארוכה ובמהלך השנים העניקה את שירותיה לאינספור לקוחות מרוצים. הצוות המקצועי של משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולהתאים את כלל פריטי הריהוט להם אתם זקוקים.

נוכל להבחין בעובדה כי בשנים האחרונות אופן ספייס, הפך להיות חלל העבודה הנפוץ ביותר במגוון רחב של משרדים, זאת ללא הבדל בתחומי העיסוק של העסק או הארגון. יתרונותיו של האופן ספייס הינם רבים וכוללים:

  • עבודה בשיתוף פעולה.
  • תקשורת מהירה ויעילה בין העובדים והמנהלים.
  • חלוקת חלל חכמה וחסכונית.

חשוב להבין כי על מנת שחלוקת החלל הזו תוכל לעבוד בצורה היעילה ביותר, יהיה עליכם למצוא את כלל הציוד המתאים על מנת שליצור את סביבת העבודה האולטימטיבית. זאת בין אם מדובר על שולחנות עבודה רגילים או פינתיים, מחיצות בגבהים שונים, כיסאות נוחים לישיבה ממושכת ועוד. בשעה שתצליחו לאבזר את החלל הפתוח בכל האמצעים הדרושים לעובדים למהלך יום עבודתם התקין, הרי שאתם למעשה תצליחו ליצור את סביבת העבודה היעילה ביותר אשר אפשר לעובדים תפוקה גבוהה בהרבה במסגרת עבודתם.

תכנון נכון של אופן ספייס

זכרו כי גם בשעה שאתם בוחרים לעבוד באופן ספייס, יהיה עליכם לתכנן בצורה נכונה את החלל העומד לרשותכם, כך שתוכלו ליצור את סביבת העבודה האפקטיבית ביותר בעבור העובדים והמנהלים שלכם. אופן ספייס יכול להציע סביבת עבודה מבוקרת אשר מתוכננת בצורה נכונה ויכולה לאפשר תקשורת מהירה, פשוטה ויעילה בין כלל העובדים והצוותים השונים. על מנת לבחור את הריהוט המתאים ביותר בעבור הצרכים שלכם ניתן לפנות לחברת קיוביק דיזיין בע"מ ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל