שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00 | כתובתנו החדשה - דן 3, יבנה.

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

מה היא כוננית מדפים ומה חשיבותה?

אין ספק כי כוננית מדפים הינה חלק חשוב מכל משרד שהוא. את הכונניות השימושיות והמעוצבות ביותר ניתן יהיה למצוא בחברת קיוביק דיזיין בע"מ. החברה פעילה מזה שבע שנים ומקפידה על הענקת השירות האדיב והאישי ביותר בעבור כל לקוח ולקוח. הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם בכל שלב לאורך הדרך ולהתאים בעבורכם את כלל הריהוט המשרדי לו אתם זקוקים בשעה שאתם זקוקים לו.

 

אין אדם שלא מודע לחשיבות שמירה על הסדר והארגון במשרד. בשעה שאתם מנסים למצוא את הפתרון היעיל ביותר בעבור כלל הניירת ושאר החפצים שלכם במשרד, שקלו בחיוב את הוספתה של כוננית מדפים. הכוננית הינה מבנה יציב שעשוי לרוב מעץ או מתכת ויכול לספק בעבורנו את מקום האחרון היעיל ביותר בעבור כל מה שאנו צריכים לשם התנהלות מסודרת במהלך שגרת היום יום שלנו.

 

הכונניות לרוב יכללו מדפים מודולריים אשר יאפשר לנו אחסון יעיל ונוח של כלל הקלסרים, מסמכים וחשבונות שונים. עבודה מסודרת במשרד מאורגן תהיה זו אשר תוביל את המשרד שלכם אל השלב הבא של עבודה יעילה ותפוקה גבוהה במיוחד.

 

חשוב להבין כי כיום ניתן יהיה למצוא כונניות בעיצובים מגוונים ומחומרי גלם עמידים אשר בעלי מראה מרשים. כך למעשה ניתן יהיה להתאים בקלות וביעילות רבה את סגנונה של הכוננים לקו העיצובי המנחה של המשרד ובהתאמה לטעם האישי שלכם.

 

קיוביק דיזיין – המענה לכלל צרכי המשרד שלכם

חברת קיוביק דיזיין בע"מ הוותיקה והמנוסה תשמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המקצועי והאמין ביותר באספקת ריהוט משרדי, משומש וחדש כאחד במחירים המשתלמים ביותר. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לשירותכם בכל בקשה ולאחר אפיון מדויק של הצרכים שלכם, יתאים את החבירה המשרדית המושלמת במחיר הנוח והמשתלם מכל. חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של ציוד משרדי, זאת לרבות שולחנות וכסאות, ארונות, כונניות, דלפק קבלה וכל ריהוט משרדי אחר לו אתם זקוקים.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל