שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

משמעותו של שולחן משרדי יעיל

שולחן משרדי רוכשים רק בעזרתה של חברת קיוביק דיזיין בע"מ. החברה עוסקת באספקה של ריהוט משרדי, משומש וחדש במחירים המשתלמים ביותר ובזמינות מיידית. כך שאתם תוכלו להשיג במהירות והמחירים הנוחים ביותר את כלל הציוד לו אתם זקוקים השעה שהמשרד נפתח, מתרחב או פשוט מעוניין להתחדש בפריטי הריהוט השונים. חברתנו מחזיקה בכ – 1600 מ"ר של תצוגה ואחסנה של ריהוט משרדי במתחם איירפורט סיטי (קריית שדה התעופה).

 

שולחן משרדי הינו חלק בלתי נפרד מעסקים וחברות רבות, ולמעשה נוכל לראותו בלא מעט מקומות. שולחן זה מאפשר ביצוע של עבודה רציפה במשך זמן ממושך, זאת בנוחות המקסימלית ותוך כדי השתלבות מדויקת עם שאר העיצוב של המקום.

 

שולחנות מסוג זה אמורים להיות נוחים למשתמש, כלומר, ליצור בעבורו את סביבת העבודה הנוחה והבטוחה ביותר כך שניתן יהיה להציב על השולחן את כל הציוד והאביזרים הדרושים למהלך עבודה תקין, זאת לרבות מחשב, ניירת, ציוד משרדי ועוד.

 

בהעדרו של שולחן משרדי נוח ויעיל הרי שאנו נאלץ להתמודד עם העבודה המשרדית שלנו בתנאים שרחוקים להיות מושלמים. עם שולחן אשר אינו מכיל מקום מספק לכלל האביזרים והציוד לו אתם זקוקים במהלך העבודה ובגובה אשר אינו מתאים לכם ועשוי ליצור בעיות גב וצוואר בעת ישיבה ממשוכת מול אותו שולחן לא נוח.

 

מתייעצים עם המומחים בתחום

חשוב להבין כי על מנת לבחור את השולחן המתאים ביותר בעבור הצרכים המקצועיים שלכם, תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת קיוביק דיזיין. הצוות המנוסה שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע הנחוץ לכם על מנת להבין את ההבדלים בין השולחנות השונים ולעמוד על היתרונות של כל אחד מהם. חברתנו תשמח גם להתאים בעבורכם את כסא המשרד הנוח והבריא ביותר. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולענות באופן מדויק על כל שאלה שעשויה להתעורר בנושא.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל