שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

ריהוט יד שניה – לפעמים עדיף משומש

רכישת ריהוט יד שניה למשרדכם יכולה להיות הדרך המושלמת לחסוך בהוצאות בזמן שאתם נהנים מריהוט איכותי מבית חברת קיוביק דיזיין בע"מ. חברתנו מתמחה באספקה של ריהוט משרדי, חדש ומשומש גם יחד. חברתנו רוכשת כמויות גדולות של ריהוט משרדי מכונסי נכסים או חברות אחרות. הריהוט עובר ניקוי, סידוק, תיקון ליקויים וחידוש מלא. כך שאתם בסופו של יום יכולים ליהנות מהריהוט האיכותי אשר נבדק ונמצא שמיש ומרשים.

 

קנייה של ריהוט משרדי לעסק או לארגון שלכם הינה משימה שיש להקדיש לה זמן רב. זאת מפני שקיימים נושאים שונים אותם יש לשקול, זאת לרבות העיצוב, גודל, שימושיות, מצב נוכחי של פריט הריהוט ועוד. כך גם בשעה שאתם מתעניינים ברכישת ריהוט יד שניה.

 

חשוב להבין כי אין סיבה לחשוש מצירוף המילים הללו, יד שניה, אינו אומר בהכרח כי פריטי הריהוט השונים אשר מוצעים לכם יהיו בעלי ליקויים או פגמים, ההפך הוא הנכון. כלל הריהוט המשומש אשר מגיע לחברה עובר את כל התהליך הדרוש על מנת שיוכל לחזור לימי גדולתו ולשמש אתכם נאמנה במשך שנים ארוכות.

 

יתרון נוסף של ריהוט יד שניה הוא כמובן במחיר. אין ספק כי זו אחת הדרכים היעילות ביותר לחסוך בהוצאות, בו בזמן שאתם מצליחים להשיג את פריטי הריהוט המבוקשים במחירים נוחים ובמצב שמור, שמיש ומרשים.

 

ריהוט איכותי במחירים שפויים

זכרו כי בשעה שאתם יכולים לרכוש ריהוט איכותי במחירים נוחים, אין כל משמעות לעצם העובדה האם הוא משומש או חדש. חברת קיוביק דיזיין בע"מ תוכל לסייע לכם במציאה והתאמה של כל פריטי הריהוט להם אתם זקוקים, זאת תוך מציאת המענה המתאים ביותר לכלל הצרכים שלכם. כך למעשה תוכלו למצוא את כל הדרוש לכם במחירים הנמוכים והמשתלמים מכל. אין סיבה לשלם סמוכים מטורפים על ריהוט בשעה שניתן למצוא את אותם המוצרים באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל