שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00 | כתובתנו החדשה - דן 3, יבנה.

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

מידע נוסף בנושא

אופן ספייס – חללי עבודה משותפים

 

מחיצות אופן ספייס

המשרדים המודרניים, אלו אשר מאחסנים את חברות ההייטק הגדולות של מדינת ישראל, בנויים בתפיסת עולם אחרת לגמרי מכל מה שהכרנו עד היום. אם בעבר, לכל אחד מאנשי הצוות במשרד היה חדר פרטי משלו, כיום הסטנדרט המקובל בתחום העיצוב והאדריכלות המשרדים הוא יצירת חללים פתוחים, אשר נקראים אופן ספייס, בהם עובדים מרבית אנשי הצוות של החברה. לשיטת אופן ספייס יש יתרונות וחסרונות, אבל חשוב להכיר את הצרכים של חלל העבודה הפתוח והמשותף מבחינת עיצוב המשרד, עוד לפני שאתם מחליטים האם זאת תהיה שיטת העיצוב אשר תאפיין את החלל המשרדי החדש של החברה שלכם. על מנת לעזור לכם להבין מה הן הדרישות של אופן ספייס, אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי יצרו מדריך מקוצר.

איך לעצב אופן ספייס מושלם למשרד?

בשביל לעצב אופן ספייס מושלם למשרד קטן וצעיר, צריך להסתכל על חלוקת התפקידים בין אנשי הצוות. האם ישנם צוותים שונים אשר צריכים לעבוד ביחד, או שמדובר על עבודה אישית של כל אחד מהאנשים בתוך חלל. כמו כן יש לקחת בחשבון דרישות אקוסטיקה, חציצה בין שולחנות העבודה ואפילו התאמה לקבלת קהל. הריהוט של משרד המעוצב בצורה של אופן ספייס, מבוסס על אחידות במראה, כך שיהיה לכם קל מאוד לבצע רכישה של כיסאות משרדיים, שולחנות ואפילו ציוד אחסון כמו כונניות או ארון משרדי. המטרה היא ליצור חלל עבודה אחיד, ובה בעת לאפשר גם פינות עבודה אישיות שנותנות לעובדים שלכם את השקט שהם צריכים במהלך העבודה.

עמדות עבודה אופן ספייס

הבחירות הכי קטנות והכי זניחות בכל מה שנוגע להחלטות עיצוביות, הם אלו אשר יכולות ליצור את סביבת העבודה הכי מיוחדת של המשרד שלכם. יש שורה ארוכה של דרכים בהן אתם יכולים להשפיע על עיצוב של אופן ספייס פיקס ולכן צריך לקחת את הזמן כדי להסתכל על הפרטים הקטנים. החל משילובי הצבעים יכולה בעבודה עם חומרים שונים, ההשפעה של היכולות של חברת קיוביק ריהוט משרדי על הנראות של החלל, יכולה ליצור משרד מדהים ומיוחד.

OPEN SPACE

 

מה הוא אופן ספייס, מה יתרונותיו ואיך נאבזר אותו?

אופן ספייס, הינו מונח המתאר עיצוב אדריכלי של חלל פתוח אשר לרוב משתייך לעיצוב משרדים. עבודה בחלל פתוח דורשת ציוד וריהוט משרדי מסוים, זאת על מנת שהעבודה תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר. את הריהוט המשרדי האיכותי ביותר במחירים משתלמים ניתן למצוא בחברת קיוביק דיזיין בע"מ. חברתנו פעילה בתחום מזה תקופה ארוכה ובמהלך השנים העניקה את שירותיה לאינספור לקוחות מרוצים. הצוות המקצועי של משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולהתאים את כלל פריטי הריהוט להם אתם זקוקים.

נוכל להבחין בעובדה כי בשנים האחרונות אופן ספייס, הפך להיות חלל העבודה הנפוץ ביותר במגוון רחב של משרדים, זאת ללא הבדל בתחומי העיסוק של העסק או הארגון. יתרונותיו של האופן ספייס הינם רבים וכוללים:

  • עבודה בשיתוף פעולה.
  • תקשורת מהירה ויעילה בין העובדים והמנהלים.
  • חלוקת חלל חכמה וחסכונית.

חשוב להבין כי על מנת שחלוקת החלל הזו תוכל לעבוד בצורה היעילה ביותר, יהיה עליכם למצוא את כלל הציוד המתאים על מנת שליצור את סביבת העבודה האולטימטיבית. זאת בין אם מדובר על שולחנות עבודה רגילים או פינתיים, מחיצות בגבהים שונים, כיסאות נוחים לישיבה ממושכת ועוד. בשעה שתצליחו לאבזר את החלל הפתוח בכל האמצעים הדרושים לעובדים למהלך יום עבודתם התקין, הרי שאתם למעשה תצליחו ליצור את סביבת העבודה היעילה ביותר אשר אפשר לעובדים תפוקה גבוהה בהרבה במסגרת עבודתם.

תכנון נכון של אופן ספייס

זכרו כי גם בשעה שאתם בוחרים לעבוד באופן ספייס, יהיה עליכם לתכנן בצורה נכונה את החלל העומד לרשותכם, כך שתוכלו ליצור את סביבת העבודה האפקטיבית ביותר בעבור העובדים והמנהלים שלכם. אופן ספייס יכול להציע סביבת עבודה מבוקרת אשר מתוכננת בצורה נכונה ויכולה לאפשר תקשורת מהירה, פשוטה ויעילה בין כלל העובדים והצוותים השונים. על מנת לבחור את הריהוט המתאים ביותר בעבור הצרכים שלכם ניתן לפנות לחברת קיוביק דיזיין בע"מ ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל