שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

מידע נוסף בנושא

ארונות יד 2 איכותיים וכמו חדשים

רכישת ריהוט חדש היא תמיד נפלאה ומעורבת בהתרגשות לקראת ריענון הבית הפרטי או המשרד שלנו. כיום, כשמדברים על ריהוט חדש לא תמיד מתכוונים לפריטים חדשים מהניילון – כיום רבים החלו להבין את היתרונות הגדולים הטמונים בריהוט יד שניה. שידות, שולחנות, ארונות יד 2 נמכרים כיום בין בני אדם המעוניינים להפטר מהרכוש שלהם, וכן בין חנויות וחברות הרוכשות את פריטים אלו, משפצות אותם ומוכרות אותם כאילו היו חדשים, במחיר מוזל ושווה לכל כיס!

מהיכן מגיעים ארונות יד 2 לחנויות הללו?

חיפוש קצר במנוע החיפוש יעלה תוצאות שעלולות להפתיע אפילו אתכם; במהרה תגלו שריהוט יד שניה הוא הרבה יותר ממה שנדמה לכם! אם ארונות לדוגמא הם מה שאתם זקוקים לו כעת, לא תאמינו כמה סוגים של ארונות יד 2 ממתינים לכם שתרכשו אותם! ואם כבר, למה לכם להתפשר? קיוביק הינה חלוצה בתחום הריהוט המשרדי, ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם מיטב המוחות בתחום האדריכלות והעיצוב על מנת ליצור ריהוט מרשים תוך הישענות על חומרים קיימים, כך שלא רק שבסופו של דבר מתקבל תוצר איכותי במחיר שווה לכל כיס, הסביבה גם נשארת ירוקה.

מהיכן מגיעים הרהיטים שלנו אתם שואלים? ובכן, התשובה פשוטה:

  • חברות בפשיטת רגל – חברות הנמצאות בתהליך פשיטת רגל בדרך כלל יבקשו להפטר מהציוד שלהן במטרה לסגור חובות, או בשל הנחיות ההוצאה לפועל. בפעמים רבות הריהוט המגיע מחברות כאלו הינו חדש לחלוטין ומאוד איכותי, ורכישה שלו מידי חברות אלו תוזיל במאות ולפעמים עשרות שקלים מהמחיר המקורי של המוצר.
  • חברות המשפצות את המשרד שלהן – כמו כולם, גם בעלי משרדים אוהבים לשדרג את סביבת העבודה שלהם מידי פעם. חברות רבות עוסקות בשיפוץ ושדרוג המשרד שלהן מידי תקופה, ומעמידות את הריהוט הישן שלהן למכירה.

אל תסתכלו בקנקן

צמד המילים "יד שנייה" עלול להרתיע רבים. אנחנו מבינים מדוע, הרי ההקשר הלגיטימי שתעשו הוא לפריטים ישנים, בלויים, מרופטים ומתפרקים. קיוביק כאן כדי לשבור את הסטיגמה! את הריהוט שאנו רוכשים אנו משפצים ומשדרגים לכדי פריט חדש לחלוטין. ההבדל היחיד? המחיר. בעוד שרהיטים חדשים מהניילון יעלו לכם לפעמים הון תועפות (בכל זאת, אתם צריכים לרהט משרד שלם) אנו מזמינים אתכם לגלות עולם חדש של איכות במחיר משתלם. זאת ועוד, הרכישה שלכם תועיל לאיכות הסביבה מכיוון שכפי שכבר בטח הבנתם, אנו עובדים עם מוצרים קיימים, ולא מבזבזים חומרי גלם על ייצור נוסף. אל תרגישו חסרי אונים, זה הזמן לעצב את המשרד שלכם כפי שתמיד חלמתם, עם הריהוט האיכותי של קיוביק.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל