שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00 | כתובתנו החדשה - דן 3, יבנה.

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

כסאות משרדיים

כיסא משרדי נועד לשמש בנוחות את העובדים המבלים שעות ארוכות במקום העבודה אך עם זאת חשוב לזכור כי כיסא משרדי הוא הרבה מעבר לרהיט פונקציונאלי. הכיסאות במשרד משפיעים על העיצוב והאווירה הכללית במקום לכן כדאי לבחור כיסאות מעוצבים בהתאמה לקו העיצובי המנחה במשרד.

TRIX

285 ₪

פרטים נוספים

כיסא דגם OVIDIO

1440 ₪

1684 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא מנהל דגם גלקסי

1200 ₪

1404 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא אורח דגם KELI

675 ₪

790 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא אורח דגם ADELA

645 ₪

755 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא אורח דגם פארקר

490 ₪

573 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם ספיידר

499 ₪

583 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא מנהל דגם INFINITY

850 ₪

995 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא מנהל דגם KOMBO

850 ₪

994 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא אורח דגם סול

599 ₪

701 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם AURORA אורח

499 ₪

584 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם AURORA

1290 ₪

1509 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם לני

490 ₪

525 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם ANITA

690 ₪

807 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם אטלס

1100 ₪

1287 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא משרדי דגם KIND NET

950 ₪

1112 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא אורח דגם NORDA

390 ₪

456 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא עובד דגם SLASH

890 ₪

1041 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא אורח דגם OTTO

752 ₪

880 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

פאנטום

1390 ₪

1743 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

MITO

1290 ₪

1509 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא אורח ITEM

250 ₪

293 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

מיטינג גבוה

1100 ₪

1287 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

מיטינג בינוני

790 ₪

924 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

Marics

1200 ₪

1404 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם STROY

590 ₪

690 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא אורח הדס

450 ₪

527 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

MC MILLE

1390 ₪

1626 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

טוארג

850 ₪

995 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

קומפורט פלוס

1390 ₪

1626 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

DRAGON PLASTIC

260 ₪

305 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

DRAGON WOOD

440 ₪

515 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

EU-2060

1400 ₪

1638 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

VIBA

1000 ₪

1107 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם סלייס

890 ₪

1042 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם פנינה

900 ₪

1053 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם קונקורד

1900 ₪

2223 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כורסת אירוח גיל

590 ₪

690 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם אייקון גב רשת

900 ₪

1053 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא מנהל דגם אומגה

890 ₪

1147 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם ורטיגו

630 ₪

737 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא ליאור מעבדה

680 ₪

796 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא מעבדה PU

650 ₪

761 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם ליאור

610 ₪

713 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם קינד גבוה

690 ₪

807 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

כיסא דגם קינד בינוני

660 ₪

772 ₪ כולל מע"מ

פרטים נוספים

מגוון צבעים לבחירה לריפוד הכיסאות

פרטים נוספים

מידע נוסף בנושא

כיסא משרדי

לכיסאות יש אמירה ייחודית ובאמצעות בחירה נכונה של הריהוט המשרדי ניתן לשדר מסרים שיווקיים הן לעובדים והן ללקוחות המבקרים במשרד כמו הצלחה, יוקרה, כבוד ועוד. עליכם לזכור כי אם לקוח מגיע לעסק בו יש כיסאות ישנים ומרופטים הרי הוא עלול להתרשם שלא לחיוב מהמקום בעוד כיסאות מודרניים ומעוצבים מעידים על עסק המשקיע בעובדים ונראה מצליח.

לשמור על בריאות העובדים בעזרת כיסא משרדי איכותי

ידוע כי עובדים יושבים שעות ארוכות מול המחשב בעבודה או מול קהל הלקוחות שזורם לעסק. כדי לשפר את תהליכי העבודה בעסק חשוב לבחור כיסאות משרדיים איכותיים ועמידים שמציעים תמיכה אורתופדית מלאה לגופם של העובדים. עובד שיושב נוח על כיסא משרדי אינו סובל מכאבי גב ומתחלואים שונים ולכן לא יפסיד ימי עבודה בגלל מיחושים ומחלות ויעבוד ביעילות מרבית. בקיוביק – המרכז המוביל בארץ לריהוט משרדי תוכלו לרכוש מגוון דגמים של כיסאות משרדיים המספקים תמיכה אורתופדית לעובדים ואם התקציב שלכם מוגבל תוכלו לרכוש ריהוט יד שניה כאופציה לרכישת כיסאות וריהוט משרדי בזול.

כיסא משרדי מעוצב

עליכם לזכור כי הכיסאות מהווים חלק מהעיצוב הכללי במשרד לכן יש להתאים אותם לעיצוב הכללי כדי ליצור הרמוניה ואווירה נעימה ורגועה. מומלץ לבחור כיסא משרדי לאחר ייעוץ מקצועי כדי להתאים את הכיסאות לקו העיצובי המנחה וניתן לרכוש מספר דגמים כדי ליצור עיצוב מקורי וייחודי. בקיוביק תיהנו מאולם תצוגה ענק בגודל 1,000 מ"ר ובו שלל דגמים של כיסאות משרדיים במגוון עיצובים, גדלים, דגמים וגוונים ובמחירים המשתלמים ביותר.

כסא משרדי במבצע

מזל טוב! בשעה טובה ומוצלחת פתחתם את בית העסק שתמיד חלמתם עליו. השולחן כבר במקום, המחשב החדש עם המערכות המתקדמות עובד ופעיל. עבור אלו המחפשים כסא משרדי מבצע הוא בדיוק מה שהם זקוקים לו כעת – ההוצאות על שאר הפריטים במשרד היו גבוהות מהרגיל, ואם כל מה שנשאר לכם זה רק לרכוש את הכסא שלכם, ודאי תרצו לפחות בנושא הספציפי הזה, לחסוך כמה שקלים.

הגעתם למקום הנכון. אנו בקיוביק מחזיקים כסאות משרדיים איכותיים, בעיצובים מרהיבים תוך שאיפה לשמירה מרבית על הגב שלכם, לישיבה נכונה ויום עבודה בריא יותר.

כסא משרדי מבצע משתלם!

רבים כיום סובלים מבעיות גב בעקבות ישיבה לא נכונה וממושכת מול המחשב במשך שעות ארוכות בעבודה, על כסאות לא איכותיים. במטרה להקל על עצמם ברכישת כסא משרדי מבצע משתלם יוכל לאפשר למשרדים וחברות לרכוש מספר כסאות במחירים נוחים. השאלה היא, אלו כסאות משרדיים השוק מעמיד לרשותנו?

כסאות מנהלים – אל תדאגו, הם רק נקראים כך. נוכל למצוא אותם גם במשרדים בהם עובדים גם מי שאינם בהכרח מנהלים. אלו כסאות המותאמים לגופו של האדם, לישיבה ממושכת ובריאה עם גב ישר לאורך כל הישיבה.
כסאות מזכירה – הדגמים הפשוטים יותר של כסאות, כמובן גם כאן איכות אינה מילה גסה ותוכלו בקלות למצוא את הכסא המושלם עבורכם מתוך מגוון של עיצובים; כסאות מרופדים, כסאות רשת, ועוד.
כסאות חדר ישיבות – מכירים את כסאות המשרד המרופדים הגדולים המוצבים בחדרי הישיבות ומיועדים לאותן שעות ארוכות של ויכוחים סוערים ולקיחת החלטות גורליות? בדיוק עליהם אנו מדברים.
כסאות קבלת קהל – במשרדים רבים ישנם אזורי המתנה המיועדים לקבלת קהל. לעיתים זמן ההמתנה עלול להיות ארוך ולכן חשוב להציב כסאות נוחים ונעימים, על מנת לאפשר לאורח לשבת בנוחות ולהמתין בסבלנות.

הנוחות שלכם חשובה לנו

נעים מאוד, אנו בקיוביק מספקים פתרונות משרדיים מזה 7 שנים, למאות לקוחות מרוצים. את הריהוט שלנו אנו קונים מכונסי נכסים או חברות המעוניינות למכור את הציוד שלכם מכל סיבה שהיא, ולאחר מכן מנקים משפצים וממיינים את הריהוט, אורזים ומציגים דוגמאות ממנו באולם התצוגה הענק שלנו באיירפורט סיטי. אנו מתאימים את הציוד לכל לקוח ודרישותיו הפרטיות, כולל מידות ושינוי צבע ודוגמאות פרזול על פי דרישה.

אנו שמים דגש על איכות השירות שלנו, ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר דרך האימייל, מספר הטלפון, או פשוט להגיע לבקר אותנו באולם התצוגה, להתרשם ממגוון האפשרויות ולבחור את הריהוט המתאים ביותר למקום העבודה, או לחדר העבודה בביתכם. בנוסף, אנו מספקים שירותי הובלה והתקנה של הריהוט הנבחר, כך שתוכלו לחזור הביתה לאחר שרכשתם את הציוד החדש שלכם, בראש שקט וללא דאגות – רק עם קיוביק.

כסא משרדי אורטופדי

מבחינתם של פרילנסרים רבים, היתרון הכי גדול באורח החיים הוא היכולת לעבוד מהבית, בתנאים שנוחים להם ובקצב שנוח להם. אך יחד עם זאת, לא תמיד קל ליצור את סביבת העבודה האולטימטיבית, בתוך בית מגורים חי ופועם וצריך להשקיע המון מחשבה ביצירת משרד ביתי שעונה על כל הצרכים שלכם ויכול לשמר את הדרישות לתנאי עבודה טובים. בדיוק מהסיבה הזו אתם יכולים לחפש כיסא משרדי מבצע שיכול לענות על הצרכים שלכם ובה בעת לשמור על הוצאות העסק ברמה סבירה. האיזון בין עלות לבין איכות המוצר נשמע גם בעת רכישה של כסאות במבצע, בשל העובדה שאתם בוחרים לפנות לעזרת חברות מקצועיות ומיומנות בתחום. כך שההחלטה לפנות אל חברת קיוביק ריהוט משרדי, תוכל לספק לכם את כל הצרכים וליצור את סטנדרט העבודה המתאים לכם.

כסא משרדי אורטופדי מבצע  – מציאות בעלויות נוחות לכל כיס

גם כאשר מחפשים כיסא משרדי מבצע, צריך להסתכל על פרמטרים של איכות והתאמה למבנה הגוף שלכם, על מנת להבטיח ישיבה ממושכת מבלי לפגוע במערכות הגוף השונות. כיסאות משרדיים ברמה גבוהה עם כיסאות שבהם ניתן לקבל תמיכה לאזור הגב התחתון, להתאים את גובה הכיסא לזווית הישיבה ואפילו ליצור תמיכה לאזור הצוואר והכתפיים כדי להפחית מהעומס במהלך יום העבודה. כך שאתם רוצים להתעקש בדיוק על הפרמטרים האלה, וגם כאשר אתם נמצאים בחיפוש אחרי כיסאות מבצע. יכול להיות שתצטרכו לחפש קצת יותר זמן, או להשקיע קצת יותר משאבים כדי לרכוש את הכיסא הנכון ביותר לצרכים שלכם, אבל בסופו של יום ההשקעה הזו תאפשר לכם לעבוד

איך בוחרים כסא משרדי אורטופדי מומלץ?

לצד החשיבות של מבנה ארגונומי נוח לכיסא, אתם רוצים לבחור עיצוב מנצח שמתאים לכל הרהיטים האחרים במשרד הביתי שלכם. ולכן, ורצוי לבחור מוצר מתוך קטלוג מוצרים מעניין, מגוון וחדשני, אשר שומר על סטנדרט היצור הגבוה ביותר שקיים כיום בתחום הריהוט. היכולות של חברת קיוביק ריהוט משרדי לענות על הדרישות הללו, הם אלו אשר גורמות ללקוחות לבחור בשירותים שלנו שוב ושוב.

כסאות משרדיים מעוצבים

כסאות משרדיים ארגונומיים

אם בעבר היכולת לעצב משרדים ברמה גבוהה לא הייתה החלק החשוב ביותר של תהליך ההקמה של חברה חדשה, היום התמונה נראית אחרת לגמרי. מנהלים רבים מבינים שהחשיבה על הצרכים העיצוביים ויצירת משרד מרשים ונעים לעבודה, יכולה להשפיע בצורה דרסטית על הביצועים של אנשי הצוות. ולכן, יש נכונות לחשוב על כל הפרטים הקטנים ולבצע רכישות של מוצרים כמו כיסאות משרדיים, אצל נותני שירות ברמה הכי גבוהה שיש עוד לפני שאתם מאיישים את המשרדים החדשים. בחירות קטנות אך חשובות במיוחד של מוצרי ריהוט, יכולות להקל על חיי העובדים שלכם ולאפשר לכם להשיג את כל המטרות של העסק. צוות חברת קיוביק ריהוט משרדי יעזור לכם למצוא פתרונות לרכישת כיסאות משרדיים לכל צורך, וכך להשלים את המראה של המשרד האידיאלי שלכם.

כסאות משרדיים לחדרי ישיבות

דווקא בתוך חדר הישיבות, בו אתם מבלים פרק זמן לא מבוטל עם אנשי הצוות של החברה ועם הלקוחות של החברה, אתם רוצים ליצור אווירה יוקרתית של עבודה בתנאים דומים ואף טובים יותר מהמתחרים שלכם. היכולת לעשות זאת באה לידי ביטוי גם בבחירה של סט כסאות משרדיים שמתאים לסגנון העבודה שלכם. משרד מרשים הוא משרד שבו יש תחושה של השקעה בפרטים הקטנים וחשיבה על צרכים פרקטים. למשל על ידי רכישה של סדרת כיסאות משרדיים מעור שחור יוקרתי, ניתן להקנות לחלל המשרד שלכם תחושה של משרד שבו אפשר לחתום על חוזים אל מול לקוחות גדולים או להגיע לעסקאות עם השפעה לטווח הארוך על החברה שלכם.

תנו לצוות להרגיש שהוא עובד בחברה מצליחה

כל עובד חדש אשר יגיע למשרד שלכם לראיון עבודה, ישמח לגלות שהוא נמצא בתוך חברה שיכולה להשקיע משאבים בעיצוב משרד עד לפרטים הכי קטנים. זהו האינטרס שלכם ליצור רושם ראשוני מרשים של החברה ברמה גבוהה מאוד, ואם אתם מצליחים לעשות זאת, יהיה לכם הרבה יותר קל למכור את המותג שלכם. בעזרת הידע והניסיון של צוות קיוביק ריהוט משרדי, תקבלו את הפתרונות הנכונים מבחינה עיצובית ומקצועית למשרד החדש שלכם.

כסאות למשרד

כסאות למשרד בזול

כל חברה גדולה שמכבדת את עצמה, מוכנה להשקיע לא מעט מאמצים על מנת ליצור סביבת עבודה מתאימה לכל צוות העובדים, בכל הדרגות השונות. הרבה יותר קל לחשוב על הקמה של משרד מנהלים מפנק, מאשר על מציאת פתרונות לאנשי הצוות בדרגים הנמוכים. אך יחד עם זאת אתם חייבים להשקיע משאבים בחיפוש אחרי ציוד משרדי כמו כיסא משרדי, אשר יכול להתאים לחלק הארי של העובדים בתוך אופן ספייס, וליצור להם את איכות החיים הנדרשת. בדיוק מסיבה זו, ניתן ורצוי לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת קיוביק ריהוט משרדי, לקבלת פתרונות איכותיים ומיוחדים.

איך לבחור כיסא משרדי טוב לצוותי עובדים גדולים?

בשביל לבחור כיסא משרדי לאנשי הצוות אתם צריכים להסתכל על:

  1. קומפקטיות – במיוחד בחללי עבודה גדולים, חשוב להסתכל על הגדלים של הכיסא כדי למנוע מצב של עומס יתר בתוך החלל.
  2. נוחות ישיבה – אתם צריכים לדאוג לנוחות ולבריאות של הצוות, ולכן מומלץ לבחור בכיסאות אורטופדים איכותיים ונוחים.
  3. עלויות – כמו כל תהליך עבודה אחר ה, גם כאן אתם עומדים תחת ביקורת כספים, ולכן יש תקציב מוגבל איתו אתם יכולים לעבוד.
  4. תחזוקה – ראוי לבחור בכיסאות שיהיה קל לשמור עליהם לאורך זמן, כמו גם לבצע פעולות תחזוקה ושימור מבלי להשקיע יותר מדי משאבים של זמן וכסף.

רכישה מרוכזת לטווח הארוך

במקרים רבים מאוד האלמנט המכריע של מנהלים ומנהלות במשק, בכל מה שנוגע על רכישה של ציוד משרדי לאופן ספייס הוא אין לכם את הזמן ואת הרצון להסתובב בין החנויות רהיטים רבות על מנת למצוא פריטים ייחודיים לכל אחד מאנשי הצוות. ולכן, היתרון הגדול ביותר מבחינתכם הוא למצוא חנות רהיטים במרכז הארץ אשר יכולה לקבל הזמנה מרוכזת של כמות גדולה של רהיטים למשרד, ולספק אותה בפרק הזמן האופטימלי. וזוהי בדיוק המיומנות של אנשי חברת קיוביק ריהוט משרדי, אשר נותנים מענה למגוון רחב של חברות במשק, ועושים את כל המאמצים על מנת ליצור סביבת עבודה נוחה ונעימה לכל אחד ואחת.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל